Informace

Oblíbené
  • Banner

    Ekologie a životní prostředí

    Držitel Certifikátu Systému environmentálního managementu dle EN ISO 14001. Ekologie a životní prostredí
  • Banner

    Fotogalerie

    prozkoumejte ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. Fotogalerie
  • Banner

    Nabídka zaměstnání

    Hledáme odborníky ať už v administrativě a řízení nebo na dělnické profese. Nabídka zaměstnání
  • Banner

    Politika společnosti

    vychází z aktuální strategie společnosti a celé skupiny Politika společnosti

Valcíř svařovacích strojů

Místo výkonu práce: Karviná

Náplň práce:

- provádí přestavbu a seřizování linky,
- provádí neustálou kontrolu výroby dle požadavků,
- zodpovídá za pořádek a bezpečnost na svém pracovišti,
- vypomáhá při údržbě a opravách strojního zařízení tratě,
- provádí mazání svěřených agregátů.

Požadovaný profil:

- schopnost práce ve směnném provozu,
- dobrá pracovní morálka,
- samostatnost,
- uživatelská znalost práce s PC,
- flexibilnost.

Výhodou:

- jeřábnický a vazačský průkaz,
- zkušenost práce v blízkém oboru,
- svářečský průkaz.

Nabízíme:

- zázemí a know-how nadnárodní společnosti,
- motivující mzdové ohodnocení,
- pestrou škálu benefitů,
- příjemný pracovní kolektiv,
- možnosti osobního a profesního rozvoje.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání, který najdete na webových stránkách karvina.arcelormittal.com v sekci Informace, nebo volejte na telefonní číslo +420 596 39 1265.